Sexsi shqip com

Rated 3.94/5 based on 765 customer reviews

Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari. Ne nje fshat ishte nje shpi gabelesh qe flinin te gjith bashke nate vone burri hyne ne shtepi dhe ne vend qe te bente dashuri me gruan beri me motren e gruas dhe gruaja e vet e hodhi ne gjygj..trupi gjykues i thoth ; i pandehur ngrihu e thuaj te verteten…burri thote ;; terr e sketerr, pa drita pa qeri , kater kembe gjeta shtrire, dy i cova , dy i lashe , se kujt ja futa nuk e pashe , gruas apo motres se grus kete ta gjej trupi gjykues. Ne fund ai i thote: -“nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe! ” Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl. E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote: “zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.” -ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist! Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.

Sexsi shqip com-40

Sexsi shqip com-31

bit.ly/2H32j1N Huge victory in Georgia: Starting next year GA cannot use its vulnerable paperless voting machines and must shore up its voter registration database e-pollbooks. bit.ly/2Hb Smz7 DMCA them if appropriate but I urge you not to engage in the sub. 5/ Seeing renewed calls for @reddit to take down "r/illnessfakers." It's a subreddit dedicated to bullying disabled folx that the self-appointed illness-cops believe are faking their disabilities. pic.twitter.com/JTKr66RGo6 i just keep watching the amount of money i need to survive that i don't have grow due to things just happening like my ex not having rent money on time for the first time the month before he moves out, or bills charging late fees i can't avoid, so idc but, my future is a nonthing my electric is getting cut off if i don't pay 0 by the 28th, my mom decided she won't cover the overdue 5 rent she said she'd cover that my ex won't cover, & so i still don't know if i am getting evicted or what & honestly do i care? @Sara Gideon ME--who is gaining on her to be the next Senator of Maine--came back in 2018 and shepherded not one, but two pro-choice bills through the Maine state legislature.– Bretkosa pergjigjet: Te thash nje here JO, JO edhe JO! Nderkohe vajzes filloi t’i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s) Majmuni Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote: – Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet: – Majmuni im ka filluar te haje edhe banane. Prezervativi Hyn njëri në farmaci dhe thotë: – Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi! – Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet: – Qka je more tu i bo gjyshes o pis? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna. Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit: -Babi un perseri humba rrugen. – He dobesohu njecik se je bere si autokobanje Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.– djali thote: – Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi! * Avioni kur qohet zvoglohet * Ka*i kur qohet zmadhohet Femrat dhe Seksi Qka thojn femrat kur bajn sex? – Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q* Cifti Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Italiania, Grekja dhe Shqiptarja Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur, I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija, dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin: – po dil mor trap dhe femija nxjerr koken duke i thene, KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR Djali pa eksperience Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. Bariu dhe vajza Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza) Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri. burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

Leave a Reply